Uzdot jautājumu

* Jūsu e-pasts nebūs redzams publiski!

Visi jautājumi

M
Marija 10:22, 16.Augusts, 2021
Labdien !
Saņēmu jūsu atbildi un tā ir atrakstīšanās !!!,kāds cenu samazinājums var būt neesošam pakalpojumam? truba ir auksta visu vasaras sezonu, par ko tad īsti es maksāju? Un vēl kamēr cena bija adekvāta man pat skaidroties bij slinkums ,bet nu jau ir 4.70 eiro,vai nav par traku par aukstu trubu ?
Paldies ,ceru uz adekvātu atbildi
Marija , Dr.aleja 13
Jēkabpils Siltums 12:22, 16.Augusts, 2021
Labdien!
Kā skaidroju iepriekšējā atbildē, veicot siltumenerģijas patēriņa maksas aprēķinus, mūsu uzņēmums vadās pēc reglamentējošo normatīvo aktu un mājas apsaimniekotāja prasībām. Mājas apsaimniekotājs ir norādījis, ka Jūsu mājai ir jāveic karstā ūdens cirkulācijas maksas aprēķins. Jūsu mājas vannas istabas tiek apsildītas no apkures sistēmas, tāpēc to apsildes caurules vasarā ir aukstas, taču cirkulācijas siltums izdalās karstā ūdens sistēmā un par to tiek piemērota samazinātā maksa.
Cieņā,
SIA "Jēkabpils Siltums" valdes priekšsēdētājs A. Karpenko
M
Marija 07:06, 13.Augusts, 2021
Labdien!
Dzīvoju Draudzības alejas 13. mājā ,saņemu ik mēnesi rēķinu par karstā ūdens cirkulāciju , reāli tādu pakalpojumu nesaņemu ,Izsaucu namu pārvaldi,lai noskaidrotu problēmu ,konstatēja ,ka cirkulācijas dzīvokļos vasaras mēnešos nav, tehnisku iemeslu dēļ ,teica ka ziņos pakalpojuma sniedzējam, rezultātā rēķins nemainīgs,proti tāds pats kā iepriekš!!!! Kāpēc man un citiem mājas iedzīvotājiem jāmaksā par neesošu pakalpojumu(gadiem)!????
Ar cieņu
M.Podniece Dr. aleja 13
Jēkabpils Siltums 09:54, 16.Augusts, 2021
Labdien!
Aprēķinot maksu par izlietoto siltumenerģiju dzīvojamās mājās, SIA "Jēkabpils Siltums" vadās pēc attiecīgo normatīvo aktu prasībām, kā arī informācijas, ko sniedz dzīvojamo māju apsaimniekotājs. Apsaimniekotājs 2008. gada 2. jūnijā ir sniedzis informāciju, ka virknei dzīvojamo māju, arī mājai, kurā Jūs dzīvojat, ir piemērojama samazināta maksa par karstā ūdens cirkulāciju. Veicot maksas aprēķinus par ūdens uzsildīšanu Jūsu mājā, mūsu uzņēmums ievēro šo prasību.
Cieņā,
SIA "Jēkabpils Siltums" valdes priekšsēdētājs A. Karpenko
M
Marija 10:11, 16.Augusts, 2021
25130161
AB
Antra Baltmane 21:31, 11.Augusts, 2021
Šodien tecinu, tecinu karsto ūdeni, bet kā auksts, tā auksts! Kas noticis Draudzības alejas 18 mājā? Šodien, trešdienā, 11. augustā?
Jēkabpils Siltums 10:01, 12.Augusts, 2021
Labdien! Draudzības alejā 18 un vēl dažām daudzdzīvokļu ēkām verifikācijai (siltumuzskaites mēraparātu pārbaudei) ir noņemti siltumenerģijas uzskaites skaitītāji. Tāpēc uz neilgu laiku pārtraukta siltumenerģijas piegāde karstā ūdens nodrošināšanai, bet jau šodien- 12.augustā tā tiks atjaunota! Informācija par to, ka netiks padota siltumenerģija ūdens uzsildīšanai atsevišķās daudzdzīvokļu mājās tika iepriekš izvietota pie konkrēto daudzdzīvokļu ēku ieejas durvīm, gan arī "Jēkabpils Siltums" mājas lapā www.jekabpils-siltums.lv , kā arī sociālajos medijos.
Cieņā,
SIA "Jēkabpils Siltums" valdes priekšsēdētājs A. Karpenko
J
Jana Ābelīte 12:53, 18.Marts, 2021
Jautājums sabiedrisko attiecību speciālistam - vai Jēkabpils siltums mājaslapā "Aktualitātes" sveiciens ziemassvētkos tiešām vēl joprojām ir aktualitāte?
Jēkabpils Siltums 20:08, 19.Marts, 2021
Labvakar!
Paldies par aizrādījumu! Mūsu uzņēmumā nav darbinieka, kura pienākumos ietilpst mājaslapas pārraudzīšana, taču turpmāk tai pievērsīsim vairāk uzmanības!
Cieņa,
SIA "Jēkabpils Siltums" valdes priekšsēdētājs A. Karpenko
N
Natālija 20:59, 1.Marts, 2021
Labvakar. Vienošanās līgumu jāpārslēdz no vīra uz sievu kas ir vajadzīgs. Adrese Draudzības aleja iela 19-54.
S&s
SIA "Jēkabpils siltums" 08:52, 2.Marts, 2021
Labdien!
Lai varētu sniegt atbildi uz uzdoto jautājumu, ir nepieciešams jautājumu precizēt.
Tādēļ lūdzu sazinieties ar SIA "Jēkabpils siltums" juristi pa tālruni 65220714.
AM
Anita Marševska 10:05, 1.Janvāris, 2021
Labdien!
Vēlos noskaidrot, kur var redzēt, vai Jēkabpils Siltums rēķins ir apmaksāts, kā to var redzēt portālā Jēkabpils ūdens. Dzīvokli izīrējam un mums ir savrīgi, lai rēķins tiktu savlaicīgi apmaksāts.

Paldies,
Anita
Jēkabpils Siltums 15:36, 1.Janvāris, 2021
Labdien!
Šobrīd siltumenerģijas pakalpojuma saņēmēja finanšu saistību apmēru pret SIA "Jēkabpils Siltums" var redzēt tikai klienta rēķinā. Mēs padomāsim, kā operatīvi paziņot dzīvokļa īpašniekam par rēķina apmaksu, kā to dara mūsu kolēģi. Paldies par ierosinājumu un laimīgu Jauno gadu!
Cieņā,
SIA "Jēkabpils Siltums" valdes priekšsēdētājs A. Karpenko
A
Agnese 12:20, 9.Decembris, 2020
Labdien! Sakiet lūdzu, kāpēc nav pieejami dati cik apkures m2 izmaksā kooperatīvu mājām. Šobrīd ir aizdomas ka apsaimniekotājs tā vietā, lai cīnītos ar nemaksātājiem, paceļ apkures izmaksas visai mājai. Oktobrī, kad lielākajai daļai Bebru rajona mājām apkure izmaksāja 0,5-0,6euro, Bebru 17 bija apmēram 0,9!!!Šomēnes ir jau 1,30!!!
Jēkabpils Siltums 12:57, 9.Decembris, 2020
Labdien!
SIA "Jēkabpils Siltums" neveic apkures maksājumu sadali kooperatīvo māju siltumenerģijas pakalpojuma saņēmējiem. To dara šo māju pārvaldnieks, tāpēc Jūsu jautājums ir adresējams viņam.
Cieņā,
SIA "Jēkabpils Siltums" valdes priekšsēdētājs A. Karpenko
i
inguna 16:53, 27.Novembris, 2020
Labdien. Kam jazino karsta udens raditajus vai Jekabpils udenim ari var zinot kopa ar auksto udeni?
Jēkabpils Siltums 09:50, 30.Novembris, 2020
Labdien!
Informācija par ūdens patēriņu dzīvoklī ir jānodod SIA "Jēkabpils Ūdens". Šī kapitālsabiedrība pēc datu apkopošanas informāciju par karstā ūdens patēriņu dzīvokļos nodod SIA "Jēkabpils Siltums". Taču, lai paātrinātu apkures rēķinu sagatavošanu, informāciju par karstā ūdens patēriņu dzīvoklī aicinām paziņot mūsu uzņēmumam mājaslapas sadaļā "Klientiem" vai maksājot i-bankā (informācija par paziņošanas veidiem ir apkures rēķinā).
Cieņā,
SIA "Jēkabpils Siltums" valdes priekšsēdētājs A. Karpenko
V
Viktorija 16:50, 27.Novembris, 2020
labdien. vai var maksat par karstā udens paterinu m3 vairak ziemas perioda neka izterets?
Jēkabpils Siltums 09:41, 30.Novembris, 2020
Labdien!
Katra mēneša beigās dzīvokļa īpašniekam vai īrniekam ir jāinformē pakalpojuma sniedzējs par dzīvoklī patērētā ūdens apjomu, paziņojot ūdens skaitītāju rādījumus. Lielāka, kā patiesi iztērēts, karstā ūdens patēriņa uzrādīšana nevajadzīgi palielinās Jūsu rēķinu un radīs nesakritību ar mājā patērētā karstā ūdens apjomu.
Cieņā,
SIA "Jēkabpils Siltums" valdes priekšsēdētājs A. Karpenko
A
Aļona 18:14, 19.Novembris, 2020
Kāpēc mūsu māja Ķieģeļu iela 13, par oktobri mēnesi saņēma tik lielus rēķinus? Apkure bija 2 nedēļas un radiatori bija praktiski auksti!
Jēkabpils Siltums 08:41, 20.Novembris, 2020
Labdien!
Apkures rēķina apmērs atkarīgs no mājā patērētā siltumenerģijas apjoma. To uzskaita siltumenerģijas skaitītājs mājas ievadā. Kopējais mājā patērētais siltumenerģijas daudzums tiek uzrādīts apkures rēķinos.
Par apkures temperatūras izmaiņām dzīvoklī jāvēršas pie dzīvojamās mājas apsaimniekotāja.
Cieņā,
SIA "Jēkabpils Siltums" valdes priekšsēdētājs A. Karpenko